⁣چرا حساب برخی سپرده گذران تعاونی‌ منحله فرشتگان مسدود است. پیگیری ساماندهی ۸ تعاونی منحله  
⁣چرا حساب برخی سپرده گذران تعاونی‌ منحله فرشتگان مسدود است. پیگیری ساماندهی ۸ تعاونی منحله  
نظرتون چیه ؟

⁣چرا حساب برخی سپرده گذران تعاونی‌ منحله فرشتگان مسدود است. پیگیری ساماندهی ۸ تعاونی منحله

رسانه بانک:: برخی ابهام های سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان، درخصوص مشکلات پرداخت وام‌های دریافتی پیگیری شد و در حال رفع است.
رسانه بانک  به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین، بخشی از مشکلات مطرح شده از سوی سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان در خصوص مشکلات تسهیلات و وام بوده است که با تحویل اطلاعات از سوی شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین(توسن) رفع خواهد شد؛ هرچند که شرکت مربوطه با وجود نامه نگاری‌های مکرر بانک مرکزی، همکاری لازم را با موسسه ندارد.

بر پایه این اطلاع، در صورت همکاری سریع این مجموعه موضوع پرداخت اقساط وام ها و مسدودی برخی سپرده ها بابت تسهیلات دریافتی رفع خواهد شد.

گفتنی است که اطلاعات تکمیلی درباره زمان رفع این مشکل پس از اعلام نظر شرکت یاد شده تکمیل می‌شود.

از همین رو کندی فرآیند انتقال نیز دور از ذهن نیست و نیازمند صبوری سپرده گذاران است؛ چرا که با دستور مدیرعامل موسسه، همه بخش‌ها در موسسه اعتباری کاسپین در تلاشند تا اقدامات لازم در کمترین زمان ممکن و با صحت و دقت محقق شود.

گفتنی است که در گزارش های بعدی، به صورت موردی از هر یک از تعاونی ها خبرهای تکمیلی(از مسیر‌ سایت رسمی موسسه) ارائه خواهد شد.

موسسه اعتباری کاسپین،پیگیر ساماندهی ۸ تعاونی منحله است 

همچنین این موسسه در خبر دیگری اعلام کرد؛ موضوع انتقال حسابها و زمان‌بندی تعیین تکلیف سپرده گذاران تعاونی‌های منحله هشتگانه، درهمه بخش‌های موسسه اعتباری کاسپین با جدیت در حال انجام است و اخبار این حوزه، از کانال رسمی روابط عمومی و سایت موسسه منتشر خواهد شد.

طبق برنامه ریزی انجام شده در حوزه روابط عمومی، از شنبه ۴ شهریور به تدریج آخرین وضعیت و پیشرفت پیگیری‌های مسئولان موسسه اعتباری کاسپین(برای ساماندهی و تعیین تکلیف سپرده‌های سپرده گذاران) به تفکیک هر تعاونی گزارش خواهد شد.

اخبار مرتبط