پست بانک به کشاورزان تسهیلات ارزان قیمت  پرداخت می کند. 
 پست بانک به کشاورزان تسهیلات ارزان قیمت  پرداخت می کند. 
5 (100%) 1 vote

 پست بانک به کشاورزان تسهیلات ارزان قیمت  پرداخت می کند.

رسانه بانک :::  خسرو فرحی  گفت: پست بانک برای توسعه اقتصاد روستاها و رونق کسب‌و‌کارهای خرد بیش از ۲ هزار میلیارد تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی در بخش های کشاورزی، دامداری و منابع طبیعی، صنایع تبدیلی و تکمیلی و سایر بخش‌ها دو هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می کند .   با توجه به رسالت ذاتی خود مبنی بر خدمت‌رسانی در روستاها و مناطق کم‌برخوردار و به‌عنوان بزرگترین خرده‌بانکدار کشور، توانسته است برای توسعه اقتصاد روستاها و رونق کسب‌و‌کارهای خرد بیش از ۲ هزار میلیارد تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی در بخش های کشاورزی، دامداری و منابع طبیعی، صنایع تبدیلی و تکمیلی و سایر بخش‌های مرتبط پرداخت نماید.
 مدیرعامل پست بانک ایران گفت: این بانک تاکنون بیش از ۲هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان‌قیمت به کشاورزان و دامداران پرداخت کرده است.

وی تصریح کرد: این تسهیلات در مناطق محروم جهت خرید تجهیزات کشاورزی تا سقف ۸۰ درصد قیمت دستگاه‌ها با بازپرداخت ۵ ساله و با نرخ ۱۰ درصد و در مناطق برخوردار نیز بعنوان سرمایه در گردش تا سقف ۸۰ درصد مبلغ خرید مواد اولیه با نرخ ۱۴درصد می‌باشد.
فرحی گفت: در بخش خدمات کشاورزی نیز به منظور ارتقاء کیفیت تولید در تأمین کود، تهیه بذر مرغوب، بوجاری و سایر عوامل تأثیرگذار بر کیفیت محصولات به متقاضیان این بخش تسهیلات ویژه‌ای پرداخت می‌شود.
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران درپایان افزود: اساس تحقق اقتصاد مقاومتی رونق تولیدات داخلی است و پرداخت تسهیلات به کشاورزان و دامداران به‌عنوان تأمین‌کنندگان نیازهای اساسی جامعه می‌تواند علاوه بر ایجاد اشتغال و تشویق تولید داخلی در جلوگیری از مهاجرت روستائیان نیز مؤثر باشد.

اخبار مرتبط