مسابقه اینستاگرامی جشن یلدای بانک ملی برندگان خود را شناخت.
مسابقه اینستاگرامی جشن یلدای بانک ملی برندگان خود را شناخت.
5 (100%) 2 votes

مسابقه اینستاگرامی جشن یلدای بانک ملی برندگان خود را شناخت.

رسانه بانک و بیمه ::: مسابقه اینستاگرامی جشن یلدای بانک ملی ایران ۱۰ نفر برنده جوایز خود را شناخت. پس از انتشار این عکس ها در صفحه اینستاگرامی مسابقه، شرکت کنندگان تا دهم دی ماه فرصت داشتند تعداد لایک های عکس خود را افزایش دهند.

گفتنی است برندگان از بین کسانی انتخاب شده اند که عکس آنها در صفحه اینستاگرامیمسابقه بارگذاری شده و صاحب عکس در صفحه رسمی اینستاگرامی بانک ملی ایران به نشانی BANKMELLI1307 و کانال تلگرامی بانک به نشانی BANKMELLI_IR@ عضو بوده اند. 

 به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت کنندگان در این مسابقه از ۲۸ آذر ماه تا سوم دی ماه، یک هزار و ۲۵۴  عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که از این میان ۶۷۸ عکس واجد شرایط شرکت در مسابقه بود.

با اتمام این روند، هیات بررسی کننده مسابقه، سه سکه بهار آزادی را برای سه نفر از کسانی که عکس آنها بیشترین لایک واقعی را داشته و قوانین مسابقه را رعایت کرده بودند به شرح ذیل اختصاص دادند : آقایان مسعود حسینی و سجاد زمانی مقدم و خانم نسرین بخشنده .

همچنین آقایان غلامرضا عابدی ، خسرو ریاضی ، داود قلی زاده و خانم ها فرزانه رنجبر ، آیسل جعفری ، سید معصومه موسوی و گیسا قرا گزلو به عنوان شرکت کنندگان در این مسابقه به قید قرعه هر کدام برنده یک جایزه ۵ میلیون ریالی شدند.

بانک ملی ایران با هدف آشنایی مشتریان با خدمات مختلف و جذب مخاطبان در کانال های ارتباطی خود جشنواره های مختلفی را برگزار می کند .

برای آشنایی با جشنواره های این بانک می توانید به صفحه جشنواره های بانک مراجعه نمایید.

تصاویر ارسال شده با سفره شب یلدا، خرید برای یلدا، دورهمی های شب یلدا و هر اتفاق دیگری در این زمینه حاوی یک نماد از بانک ملی ایران مرتبط بود.

اخبار مرتبط