تبلیغات
تبلیغات
4.7 (94%) 10 votes

 

 

 

رسانه بانک ها در شبکه های اجتماعی

وبسایت خبری-رسانه ای رسانه بانک + حلقه شبکه اجتماعی پرمخاطب

 

نقطه آغاز ورود بخش اعظمی از جامعه از به اینترنت از طریق گوشی‌های هوشمند و تلگرام است . کسب‌کارهای دیجیتال ما هم در ادامه همین روند متحول شده‌اند یا باید متحول شوند در غیر اینصورت عقب می مانند.تلگرام پتانسیل بالایی در زمینه تبلیغات دارد که می تواند به شناخته شدن کسب و کارها و به برند سازی کسب و کارها کمک کند. البته حساب شده و با دید بلند مدت و با در نظر گرفتن سلیقه مخاطب.

ارزان ترین و صمیمی ترین رسانه های دنیا یعنی شبکه های اجتماعی یکی از بهترین فرصت هایی هستند که می توانید هم برای افزایش و نگهداری مخاطبان و هم برای برندینگ تان قدمی بزرگ بردارید. اگر به دنبال حضوری مفید و اثربخش در شبکه های اجتماعی هستید، جای درستی آمده اید!

رسانه بانک در تلاش است زنجیره اتصال شبکه مخاطبان با فعالان، متخصصان، کارشناسان و مدیران صنعت بانکداری، بیمه و بورس بااستفاده از ابزار شبکه های اجتماعی مختلف تلگرام، توئیتر، اینستاگرام ، و …. باشد. بی دلیل نیست که رسانه بانک  پرمخاطب ترین و موثرترین حضور رادر شبکه های اجتماعی مختلف دارد.

 

  رسانه بانک فقط  یک پایگاه خبری مانند دهها و صدها پایگاه

  خبری دیگر نیست، که فقط اطلاعات و اخبار را عرضه می کنند.

 

 green-bulletرسانه بانک خبر و اطلاعات را از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی مختلف به دست تک تک مخاطبان میرساند.

 

 

امروزه  هرجا که قدم می گذاریم، دیدن مردمی که سرشان در تلفن همراهشان است و از محیط اطراف شان غافلند کاملا عادی شده است.

 

امروزه نزدیک ۹۰ درصد  ایرانی‌های  در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند و روزانه از آنها استفاده می‌کنند. چرا که این شبکه‌ها یک محیط گرم و دوستانه را برای آنها فراهم آورده‌اند. بنابراین شما با تبلیغ درست در این شبکه‌ها می‌توانید در مکان مورد علاقه کاربران با آنها ارتباط برقرار کنید و توجه آنها را بدست آورید.

تحقیق جدید موسسه PEW نشان می‌دهدحدود ۶۷ درصد افراد بزرگ‌سال خبرها را از  شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند و ۱۸ درصد دیگر افراد نیز پاسخ داده بودند که «اغلب»؛ اخبار جدید را روی شبکه‌های اجتماعی می‌خوانند.منبع

 مقایسه فعالیت کاربران اینترنت در ایران و جهان

مقایسه فعالیت کاربران اینترنت در ایران و جهانمقایسه فعالیت کاربران اینترنت در ایران و جهان

📍 ایرانی ها ۴ برابر متوسط جهانی از #شبکه_های_اجتماعی استفاده می کنند.

📌منبع:سازمان فناوری اطلاعات ایران

 سایت های تخصصی اقتصادی و مالی دیگر فقط و فقط  وبسایت هستند.

اما  با استفاده از وبسایت خبری-رسانه ای رسانه بانک به همراه حلقه شبکه اجتماعی پرمخاطب برای تبلیغات از یک بودجه یکسان تا صدها برابر می‌توان نتیجه بیشتر گرفت.

با توجه به افزایش زمان حضور مردم در شبکه های اجتماعی می توان از آن ها به عنوان یک رسانه قوی ، موثر و البته متنوع استفاده کرد.

شناسایی مخاطبان و مشتریان بالقوه از این لحاظ که کدام صفحات یا کانال ها را لایک و یا دنبال می کنند، چه نوع مطالبی را بیشتر می پسندند و این که چطور مطالبی را برایشان مهیا کنیم که هم بپسندند و هم در آن محصول یا خدمات ما را بشناسند.

 

 

 

 

 

  اطلاع از تعرفه های تبلیغاتی و شرایط ویژه همکاری

 

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

 

green-bullet تبلیغات شما در کدام شبکه‌ها و به چه شکل 
ما می‌توانیم تبلیغات شما را در تمام شبکه‌های اجتماعی پر طرفدار کاربران ایرانی قرار دهیم. تبلیغ شما بروی صفحات پرطرفدار این شبکه‌ها قرار خواهد گرفت تا مطمئن باشید که بیشترین تعداد کاربران آنها را مشاهده می‌کنند. از جمله این شبکه‌ها می‌توان به اینستاگرام، تلگرام و فیسبوک اشاره کرد.

 

green-bullet

ارتباط موثر و پیوسته و نزدیک با مخاطبان با هدایت مخاطبان هدف به کانال اختصاصی خودتان  با حضور موثر شما در شبکه‌های اجتماعی و یک استراتژی مناسب، پیام برند شما به آنها منتقل خواهد شد. از طرفی، اطلاع‌رسانی برای شما آسان می‌گردد و راحت‌تر می‌توانید درباره برنامه‌های خود، آنها را مطلع کنید.

 

green-bulletهدف گیری دقیق و هوشمند مخاطبان  شما بواسطه شبکه‌های اجتماعی می‌توانید ترافیک هدفمند شده وارد وبسایت خود کنید. یعنی افرادی که وارد وب‌سایت شما می‌شوند، مشخصا همان مخاطب هدف شما هستند.

در تبلیغات شبکه های اجتماعی پیام تبلیغاتی شما به دست تک تک مخاطبان علاقه‌مند می‌رسد؛ اما در روش‌های سنتی مثل این می‌ماند که یک مشت اعلامیه را از هواپیما روی سطح شهر پایین بریزیم، بدون داشتن هیچ ذهنیتی از آن که چه تعداد از آن‌ها به دست مشتریان بالقوه افتاده و چه تعداد در سطل‌زباله‌های شهر! و در هر صورت برند موردنظر، هزینه تمامی تراکت‌ها را پیشاپیش پرداخت کرده است.

 

green-bullet تشخیص و شناسایی مخاطب خاص و هدفمند  آگهی یک بانک یا بیمه در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام تخصصی بانک، بیمه و بورس رسانه بانک  ارزان‌تر و در عین حال اثربخش‌تر باشد. به این شکل، مخاطب هم آمادگی ذهنی بیشتری برای پذیرش پیام شما دارد. این در حالی است که در برخی رسانه‌ها مانند رادیو و تلویزیون، معیار انتخاب محل مناسب، عمدتاً تعداد بینندگان است.

 

green-bullet امادگی مخاطب و درگیری بالا با سایت اینترنتی  (در مقایسه با تبلیغات محیطی، رادیو، تلویزیون و …). من و شما خیابان نمی‌رویم که بیلبورد ببینیم. تلویزیون یا مجله را برای دیدن آگهی نمی ببینیم. ما کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی را برای خواندن اخبار و مطالب متنوع می بینیم، یعنی عموماً خود مردم خواسته‌اند که تبلیغ ببینند. یعنی آمادگی بیشتری برای مشاهده و خواندن آگهی دارد.

سایت ها و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی در میانه روند عادی زندگی ما، ظاهر می‌شوند و ما را در معرض تبلیغ قرار می‌دهند.

 

green-bullet تبلیغات دهان به دهان بهترین تبلیغ : اعتماد بسیار زیاد مردم به تبلیغات دهان به دهان . چه در زندگی ولقعی چه در شبکه های اجتماعی و موبایل – چه از طرف افرادی که شخصا آنها را می شناسند و یا از طرف مصرف کننده گانی که شناختی از آنها ندارند .

بر اساس آخرین گزارش اتحادیه جهانی نیلسون در زمینه تبلیغات که بیش از ۲۸۰۰۰ نفر را بصورت اینترنتی مورد پرسش قرار داده است، ۹۲ درصد از پاسخ دهندگان در سراسر دنیا می گویند که بیش از تبلیغات به رسانه هایی بیشتر اعتماد دارند که خودشان شخصا منبع انسانی آن را می شناسند؛ مثل پیشنهادات مختلف از طرف دوستان یا اعضای خانواده و فامیل یا اعضای شبکه اجتماعی که عضو آن می باشند، که خود افزایشی معادل ۱۸ درصد را نسبت به سال ۲۰۰۷ نشان می دهد.

 

green-bullet قابلیت ردیابی و اندازه‌گیری و سپس تصمیم گیری و تغییر استراتژی  و هدف گیری مجدد با استفاده از آمارها و اطلاعات بدست آمده اندازه‌گیری فاکتورهایی مثل گرفتن بازخورد از مخاطب(Engagement) ، آگاه‌سازی نسبت به بر (brand awareness)  میزان فروش یا جلب مخاطب، جمع آوری و هدف گیری مشتریان هدف، وفاداری مشتری، ترافیک وبسایت و… که با آنالیز عواملی مثل پست‌های پرمخاطب، تعداد فالورهای جدید، لایک‌ها، کامنت‌ها و … قابل محاسبه هستند.

 

 

green-bulletدفعات مشاهده بالا برای هر مخاطب (High Exposure Frequency)

هر فرد بارها و بارها کانال تلگرام و اینستاگرام خود را چک میکند و بارها و بارها تبلیغ شما را میبیند.

 

green-bullet

قابلیت بالا در به روزرسانی تصویر برند (Brand Image Update)

به روزرسانی تصویر برند هم، از جمله مواردی است که بسیاری از متخصصان تبلیغات‌، آن را از توانمندی‌های تبلیغات محیطی می‌دانند

 

green-bullet فرصت زیاد و مناسب مشاهده و توجه کامل و هدایت شده در شبکه های اجتماعی : مدت مشاهده پیام ها در تبلیغات محیطی عموماً کوتاه است.

 

green-bulletامکان ارسال پیام با جزئیات زیاد

این مسئله هم به نوعی به همان مدت زمان کوتاه مشاهده باز می‌گردد.  تبلیغات محیطی، برای انتقال پیام با جزئیات بالا مناسب نیست. 

 

green-bulletعدم محدودیت در مشاهده (Visibility Issue)

اگر چه عموم شرکت‌هایی که تابلوی تبلیغاتی، روزنامه را می‌فروشند و اجاره می‌دهند، قیمت خود را به خاطر این محدودیت‌ها تعدیل می‌کنند و تخفیف‌هایی را در نظر می‌گیرند، اما به هر حال مسئله‌ی محدودیت‌های مشاهده را در بحث تبلیغات محیطی نمی‌توان از نظر دور داشت.

 

 

green-bullet

 

تبلیغات دیجیتال برنده تبلیغات سنتی بازنده

تبلیغات دیجیتال برنده تبلیغات سنتی بازنده

 

rasanebank@gmail.com

meisam.biz@gmail.com