بازگشایی نماد بانک اینده ۳۰ آذر ماه جاری
 بازگشایی نماد بانک اینده ۳۰ آذر ماه جاری
5 (100%) 1 vote

 بازگشایی نماد بانک اینده ۳۰ آذر ماه جاری

رسانه بانک ::: بانک آینده که با نماد «وآیند» در فرابورس و در بازار پایه «ب» حضور دارد زمان برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام خود را روز پنج شنبه ۳۰ آذر ۹۶ اعلام کرد.

زمان برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بانک آینده اعلام شد.

 

دستور جلسه مجمع

بر اساس این گزارش دستور جلسه مجمع این بانک، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی است. افزون بر این کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه ۳۰ آذر ۹۶ در نشانی تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه راه آجودانیه، شماره ۲۱۰، مرکز همایش های رایزن، سالن رسول اکرم (ص) مراجعه کنند.

آخرین اطلاعات مالی

گفتنی است بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی بانک آینده «وآیند» که در بازار بازار پایه «ب» فرابورس فعالیت دارد متوقف است. در سویی دیگر P/E این بانک ۷.۳ مرتبه و EPS نیز ۱۵۷ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

سهامداران عمده

افزون بر این سهامداران عمده بانک آینده شامل پنج شرکت و دو شخص حقیقی «پروژه های صنعتی ایران، مدیریت سرمایه ارزش آفرین دانا، مدیریت سرمایه آسای دانا، بیمه رازی، توسعه سرمایه پارمیس و دو شخص حقیقی با ۵ درصد» است.

 

اخبار مرتبط