افزایش سرمایه ۴۵ میلیارد تومان بیمه ملت   
افزایش سرمایه ۴۵ میلیارد تومان بیمه ملت   
5 (100%) 2 votes

افزایش سرمایه ۴۵ میلیارد تومان بیمه ملت     

رسانه بانک : با پیشنهاد هیئت مدیره شرکت بیمه ملت «سهامی عام» ، به دنبال افزایش سرمایه ۴۵ میلیارد تومانی می باشد.بر اساس اعلام شرکت این افزایش سرمایه که در تاریخ هشت آذر ماه ۹۶ به تصویب هیات مدیره رسیده از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور افزایش سهم صورت خواهد پذیرفت و مقدمات نهایی شدن آن با موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده صورت خواهد گرفت.

ایبِنا : شرکت بیمه ملت که در بازار اول «تابلوی فرعی» بورس اوراق بهادار تهران حضور دارد در نظر دارد با پیشنهاد اعضای هیات مدیره، افزایش سرمایه ۴۵ میلیارد تومانی را پس از موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب در مجمع فوق العاده اجرایی کند.

این گزارش می افزاید : سرمایه فعلی شرکت بیمه ملت در حال حاضر بر اساس آخرین اطلاعات مالی منتشر شده ۲.۸۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است که با افزایش سرمایه ۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی به ۳.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال خواهد رسید.

گفتنی است بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بیمه ملت «ملت» که در بازار دوم بورس فعالیت دارد باز، P/E این شرکت ۷.۶ مرتبه، EPS نیز ۲۴۰ ریال و قیمت این سهم در پایان روز هشتم آذر ۹۶ آخرین روز معاملاتی بورس در هفته اول آذر ماه هم ۱۸۴۸ ریال در تابلوهای معاملاتی به ثبت رسیده است.

اخبار مرتبط