عمليات شناسائی وضعیت ترازنامه شعب تعاونی وحدت پايان يافت.
عمليات شناسائی وضعیت ترازنامه شعب تعاونی وحدت پايان يافت.
5 (100%) 1 vote

اطلاعیه جديد موسسه اعتباری ملل درباره تعاونی اعتبار منحله وحدت

عمليات شناسائی وضعیت ترازنامه شعب تعاونی وحدت پايان يافت.ادامه شناسایی املاک

رسانه  بانك ::وابط عمومی موسسه اعتباری ملل اعلام کرد با تلاش شبانه‌روزی  کار بازرسی و شناسایی وضعیت ترازنامه تعاونی وحدت به اتمام رسیده اما همچنان املاک وحدت در حال شناسایی است. کار بازرسی و شناسائی وضعیت ترازنامه (منابع، مصارف و…) شعب تعاونی وحدت، توسط تيم هاي بازرسی موسسه ملل پایان یافت.

 موسسه ملل در اطلاعيه اي اعلام كرد؛ با عرض سلام و ادب و احترام و تبریک ولادت با سعادت حضرت امام علی النقی (ع) و همچنین تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید اکمال دین و اتمام نعمت، بدینوسیله به استحضار مشتریان و سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار وحدت میرساند؛

با تکیه بر الطاف بیکران خداوند منان و عنایات ائمه اطهار(ع) با تلاش شبانه روزي همکاران موسسه اعتباری ملل و همکاری اعضای هیات تصفیه و مدیران ارشد تعاونی اعتبار وحدت، کار بازرسی و شناسائی وضعیت ترازنامه (منابع، مصارف و…) شعب تعاونی، توسط تيم هاي بازرسی موسسه روز گذشته پایان یافت و گروهای بازرسی پس از بازگشت از ماموریت در اسرع وقت نسبت به جمع بندی و ارائه گزارش اقدام خواهند نمود.

همچنین کار شناسائی املاک و سایر دارائی‌های تعاونی نیز کماکان در حال انجام بوده، ارزیابی تعدادی از املاک انجام و با تعیین کارشناس رسمی دادگستری بزودی مورد کارشناسی قرار خواهند گرفت و بخشی از املاک نیز که دارای نقص يا کسری مدارک و يا داراي معارض هستند در حال رایزنی با هیات تصفیه، بانك مرکزی و قوه قضائیه هستیم که انشاءالله هرچه سريعتر تعيين تكليف شده و کارشناسي و ارزيابي امکان پذیر میگردد.

بديهي است گزارش هاي واصله پس از جمع بندي تقدیم بانک مرکزی خواهد شد و حسب نظر مراجع ذيصلاح، امید به خدا کار پرداخت سپرده‌ها آغاز میگردد.

در پایان از صبوری تمامی مشتریان و سپرده گذاران ارجمند تعاونی اعتبار منحله وحدت که در این فرآیند به خوبی و با متانت تمام و کمال، خدمتگزاران خود را در موسسه اعتباری ملل همراهي و همياري مي نمايند صمیمانه سپاسگزاریم.

مجدداً تاکید می شود اخبار و اطلاعات مربوط به ساماندهی تعاونی اعتبار وحدت را صرفاً از طریق سایت و تلگرام رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس های ذیل پیگیری فرمایید.
www.melalbank.ir
@melal_bank_ir

موفق و سربلند باشید
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

اخبار مرتبط